U19 NB-II, 6. forduló

2011. szeptember 25. 1200  – vasárnap, Nagykanizsa

UFC Nagykanizsa - Holler UFC  5 - 1  (1-0)

Gólszerzők: Körösi András (2), Árvai Bence, Kocsis Domonik, Szerdahelyi Tamás

UFC Nagykanizsa: 22 Szekeres Péter (1 Szakmeiszter Ádám), 12 Parti Áron, 3 Kocsis Dominik, 13 Lukács Viktor, 4 Péntek Bence, 2 Jakab Bálint (17 Szerdahelyi Tamás), 16 Fuisz László, 10 Körösi András, 11 Grabant János, 7 Árvai Bence (14 Berki Roland), 9 Petanovics Milán (18 Nagy Kristóf)

Edző: Harcz Lajos

Az első 20 perc kiegyenlített játékot hozott, a kapuk nem forogtak veszélyben, majd a büntetőből szerzett gól után a vendégek nagyobb erővel kezdtek támadni. Ezzel nagyobb területek nyíltak meg számunkra, ami 3-4 nagy gólszerzési lehetőségben nyilvánult meg. Szünet után egy figyelmetlenségből egyenlített a vendég csapat, de rövid időn belül sikerült újból vezetést szerezni, ami nagy önbizalmat adott a játékosoknak. Formás támadásokat vezettünk sorozatban, ami újabb gólokat eredményezett. Összességében egy jó erőkből álló csapatot sikerült helyenként jó és fegyelmezett játékkal megérdemelten legyőzni. Jók: Árvai, Péntek. Körösi, Grabant, Lukács