Paksi FC - UFC Nagykanizsa    18 – 0   (7-0)
    UFC Nagykanizsa1 László Áron, 2 Jakab Bálint, 3 Kocsis Dominik, 7 Parti Áron, 6 György Márk, 15 Fuisz László, 8 Zsigó Ádám, 13 Pál Martin, 10 Kaczeus Péter, 5 Takács Csaba, 11 Szakmeiszter Ádám

2012. október 14. 12:00 - vasárnap, Nagykanizsa
    UFC Nagykanizsa - Komlói Bányász SK    7 – 1   (1-1)
    Gólszezők: Schuller Ferenc(4), Petanovics Milán (2), Fuisz László
    UFC Nagykanizsa1 Szakmeiszter Ádám, 2 Jakab Bálint (7 Zsiga Gábor),3 Kocsis Dominik, 18 Baranyai Zoltán, 6 Lőrincz Péter, 10 Schuller Ferenc, 8 Husz Máté, 17 György Márk, 15 Fuisz László, 9 Petanovics Milán, 13 Ambrus Erik (11 Berki Roland)

2012. október 7. 10:00 - vasárnap,Dombóvár
    Dombóvár FC - UFC Nagykanizsa    2 – 1   (1-0)
    Gólszező: Fuisz László
    UFC Nagykanizsa1 Szekeres Péter, 12 Ambrus Erik, 3 Kocsis Dominik, 5 Lőrincz Péter, 10 Schuller Ferenc, 4 Husz Máté, 7 Parti Áron, 6 György Márk, 15 Fuisz László, 8 Kaczeus Péter, 9 Petanovics Milán // László Áron
    "Több játékos is enerváltan, lélektelenül, szórakozva játszott, aminek az lett az eredmény, hogy több gólos győzelem helyett vereséget szenvedtünk egy nálunk szerényebb képességű csapat ellen.
    Jók: Husz, Szekeres"
  • U19 NB-II, 7. forduló

2012. szeptember 30. 11:00 - vasárnap, Nagybaracska
    Nagybaracska-Csátalja Ksk Híd Sc - UFC Nagykanizsa    4 – 2   (1-1)
    Gólszerző: Kaczeus Péter (2)
    UFC Nagykanizsa1 László Áron, 18 Abonyi Mátyás, 15 Fuisz László, 13 Lőrincz Péter, 3 Kocsis Dominik, 4 Husz Máté, 17 György Márk, 7 Parti Áron, 11 Erdős Krisztián, 2 Szakmeiszter Ádám, 10 Kaczeus Péter
    Edző: Harcz Lajos
    "Létszámhiány miatt kissé átalakult csapattal álltunk ki. Az első félidőben jobbára mezőnyjáték folyt, 1-1 állásnál Kocsis büntetőt hibázott. Szünet után László nagy hibájából újra vezetést szerzett az ellenfél. Ezután végigtámadtuk a mérkőzést, de egy újabb kapushiba végleg megpecsételte a sorsunkat. Összességében a nem túl acélos, ha középpályán jobban játszunk, biztosan kellett volna legyőzni. Szinte minden gólt egyéni hibából kaptunk.
    Jók: Szakmeiszter, Kaczeus"
  • U19 NB-II, 6. forduló

2012. szeptember 23. 12:00 - vasárnap, Nagykanizsa
    UFC Nagykanizsa - Balatonlelle SE    4 – 0   (0-0)
    Gólszezők: Parti Áron, Schuller Ferenc, Fuisz László, Gyepes Péter
    UFC Nagykanizsa1 Szakmeiszter Ádám, 5 Abonyi Mátyás (11 Berki Roland), 15 Fuisz László, 8 Schuller Ferenc, 3 Kocsis Dominik, 4 Husz Máté, 17 György Márk, 7 Parti Áron, 14 Ambrus Erik, 9 Petanovics Milán, 10 Gyepes Péter
    "Az első félidőben gyenge, pontatlan, akaratgyenge játékot produkált a csapat. A szünet után az ellenfél megfogyatkozott és némileg javult a mi játékunk is. Sikerült 4 gólt rúgni, és még számtalan óriási helyzetet elpuskáztunk. Összességében egy nagyon gyenge napo kifogó csapatot vertünk meg, jobb játékkal sokkal nagyobb különbségű győzelem is lehetett volna.
    Jók: Schuller, Kocsis"
  • U19 NB-II, 5. forduló

2012. szeptember 16. 11:00 - vasárnap, Kozármisleny
    Kozármisleny - UFC Nagykanizsa    6 – 0   (4-0)
    UFC Nagykanizsa1 Szekeres Péter, 8 Abonyi Mátyás, 15 Fuisz László, 5 Lőrincz Péter, 3 Kocsis Dominik, 4 Husz Máté, 6 György Márk, 11 Kovács Péter, 7 Kaczeus Péter (16 De Leo Francesco Salvatore),9 Petanovics Milán, 10 Gyepes Péter
    "Egy sokkal jobb képességű csapat ellen tartalékosan felállva tisztességgel helyt űállt a csapat. Főleg a második félidőben nem adták fel, aminek "csak" két gól lett az eredménye. Összességében ennyivel jobb volt a hazai csapat.
    Jók: Szekeres, Kocsis"
  • U19 NB-II, 4. forduló

2012. szeptember 9. 12:00 - vasárnap, Nagykanizsa
    UFC Nagykanizsa - NIKÉ PSE-Fonyód    1 – 3   (0-2)
    Gólszező: Parti Áron
    UFC Nagykanizsa1 Szakmeiszter Ádám, 5 Abonyi Mátyás, 15 Fuisz László, 3 Kocsis Dominik, 17 Nagy Gábor (8 Berki Roland), 7 Parti Áron, 2 Jakab Bálint, 14 György Márk, 9 Petánovics Milán, 10 Gyepes Péter, 11 Kovács Péter
    "Egy közel azonos képességű csapat ellen óriási egyéni hibákból kétgólos hátrányt szedtünk össze a szünetig. A második félidőben ugyan mezőnyfölényben játszottunk, de ez csak a szépítésre volt elég.
    Jók: - "
  • U13 NB-II, 3. forduló

2012. szeptember 2. 12:00 - vasárnap, Nagyatád

Nagyatád FC - UFC Nagykanizsa    4 – 0   (1-0)

UFC Nagykanizsa1 Szakmeiszter Ádám, 12 Abonyi Mátyás, 5 Zsirai András, 3 Kocsis Dominik, 8 Nagy Gábor, 7 Parti Áron, 15 Fuisz László, 4 Husz Máté, 11 Tóth Gergő (6 Takács Csaba), 9 Petanovics Milán, 10 Gyepes Péter
    "A szerdai Szekszárd ellen nyújtott teljesítményt nem tudta megismételni a csapat, bátortalanul, enerváltan játszva a vereség ilyen arányban is megérdemelt volt.
    Jók: Szakmeiszter"
  • U19 NB-II, 1. forduló

2012. augusztus 29. 10:00 - szerda, Szekszárd

Szekszárdi UFC - UFC Nagykanizsa    1 – 1   (1-0)

Gólszerző: Fuisz László
    UFC Nagykanizsa1 Szakmeiszter Ádám, 5 Jakab Bálint, 2 Kocsis Dominik, 15 Fuisz László, 8 Nagy Gábor (12 Tóth Gergő), 7 Parti Áron, 6 György Márk, 4 Husz Máté, 11 Kovács Péter, 9 Petanovics Milán, 10 Gyepes Péter
    "A mérkőzés jelentős részében mezőnyfölényben játszott az ellenfél, de mivel rendkívül fegyelmezetten játszottunk, csak kevés igazi helyzetet tudott kialakítani. A támadásra kevés energiánk maradt, 2-3 lehetőségünk közül egyet sikerült kihasználni, így megérdemelten hoztuk haza az egyik pontot a nálunk jobb képességű csapat ellenében.
    Jók: Kocsis, Petánovics, Fuisz, Husz"
  • U19 NB-II, 2. forduló

2012. augusztus 26. 12:00 - vasárnap, Nagykanizsa

UFC Nagykanizsa -  Nagybajomi AC    4 – 1   (3-1)

Gólszerzők: Parti Áron, Gyepes Péter (2), Fuisz László
    UFC Nagykanizsa1 Szakmeiszter Ádám, 2 Jakab Bálint (16 Abonyi Mátyás), 3 Kocsis Dominik, 5 Kiss Ádám, 8 Nagy Gábor, 7 Parti Áron, 6 György Márk, 15 Fuisz László, 11 Kovács Péter, 10 Gyepes Péter, 12 Husz Máté
    "Az első féidőben hamar vezetést szereztünk, majd az ellenfél egyenlítése után újítani tudtunk, ami két újann gólt eredményezett. Szünet után is fölényben játszottunk, több gólszerzési lehetőségünk közül csak egyet sikerült kihasználni, de a győzelmünk teljesen megérdemelt volt.
    Jók: Gyepe, Husz, Kiss Á., Kocsis"