2013. március 9. 10:00 - szombat, Nagykanizsa
    UFC Nagykanizsa - Kaopsvári Rákóczi BFLA    2 – 2   (0-2)
    Gólszerzők: Bagó Bendek, Tóth-Gábor Kristóf
    UFC Nagykanizsa1 Gergő Áron (21 Németh Balázs), 13 Bagó Benedek, 9 Németh Kornél, 14 Dezső Márk, 10 Kovács Márk, 6 Varga János, 16 Kocsis Dominik (19 Gerencsér Gergő), 12 Szőke Renátó, 4 Szalai Márk (15 Schvarcz Dominik), 11 Tóth-Gábor Kristóf, 7 Pál Flórián, 22 Rodek Ákos
    Edző: Németh Ferenc, Cs. Horváth Gábor
    "Nagyon vártuk már a szezon nyitó mérkőzést, úgy gondolom sokat fejlődtek a gyerekek a télen.
    Az első félidő a várakozásnak megfelelően indult, egy-két srácon éreztem csak a vártnál nagyobb lámpalázat .Öt-hat ziccert dolgoztunk ki a félidőben, de gólt nem sikerült szerezni, a foci íratlan törvénye ismét érvényesült az ellenfelünk két kapu felé tartó lövéséből két gólt szerzett. A bekapott gólok megfogták a csapatot, teljesítményünk nagyon leromlott.
    A szünetben rendet kellett tenni a fejekben, a második játékrészben a fiúk hatalmas energiát mozgósítottak meg az egyenlítés érdekében. Sajnos a győzelemmel és a látványos játékkal adósok maradtunk. Mégis dicséret illeti a fiúkat, mentálisan remekül teljesítettek."
  • U13 NB-II, 1. forduló

• U13 NB-II, 13. forduló

• U13 NB-II, 12. forduló

2012. november 3. 13:00 - szombat, Nagykanizsa
    UFC Nagykanizsa - Szentlőrinc SE    3 – 0   (1-0)
    Gólszezők: Szőke Renátó, Varga János (2)
    UFC Nagykanizsa1 Gergő Áron (22 Gerencsér Gergő), 13 Bagó Benedek, 9 Németh Kornél, 8 Illés Bálint, 14 Dezső Márk (20 Rodek Ákos), 6 Varga János, 5 Fadgyas Roland, 12 Szőke Renátó, 4 Szalai Márk (16 Horváth Márk István), 11 Tóth-Gábor Kristóf (19 Pálfy Patrik), 15 Schvarcz Dominik (7 Pál Flórián)
    Edző: Németh Ferenc
  • U13 NB-II, 11. forduló

2012. október 28. 10:30 - Vasárnap, Dunaújváros

Dunaújváros SE - UFC Nagykanizsa    1 – 2   (1-1)
    Gólszező: Varga János (2)
    UFC Nagykanizsa1 Gergő Áron (22 Gerencsér Gergő),13 Bagó Benedek, 9 Németh Kornél, 8 Illés Bálint, 14 Dezső Márk, 6 Varga János (15 Schvarcz Dominik), 5 Fadgyas Roland, 12 Szőke Renátó (7 Pál Flórián), 4 Szalai Márk (20 Rodek Ákos), 11 Tóth-Gábor Kristóf, 10 Kovács Márk
    "Nagyszerű  győzelem Dunaújvárosban.

El se kezdődött a mérkőzés, már hátrányba kerültünk egy figyelmetlenség miatt. 1-0 után viszont a  srácok rendkívül motiváltan, fegyelmezetten fociztak, aminek egy megérdemelt  győzelem lett a vége. Egy pillanatig sem éreztem, hogy ellenfelünk fölénk kerekedhet a mai napon, talán a helyzetkihasználást lehet csak a fiúk szemére hányni."

• U13 NB-II, 10. forduló

2012. október 20. 12:00 - szombat, Nagykanizsa
    UFC Nagykanizsa - Siófoki Bányász SE "A"    4 – 2   (3-0)
    Gólszezők: Tóth-Gábor Kristóf (2), Varga János, Rodek Ákos
    UFC Nagykanizsa1 Gergő Áron (22 Gerencsér Gergő), 13 Bagó Benedek, 9 Németh Kornél, 8 Illés Bálint, 7 Pál Flórián, 6 Varga János (15 Schvarcz Dominik), 5 Fadgyas Roland, 12 Szőke Renátó, 4 Szalai Márk (20 Rodek Ákos), 11 Tóth-Gábor Kristóf, 10 Kovács Márk // Dezső Márk
    "Magabiztos győzelem a Siófok ellen

Az első 10 percben még éreztem a fiúkon a drukkot, utána viszont összeállt a védekezésünk. Agresszív labdaszerzések után remek mélységi passzokból, beindulásokból magabiztos előnyt harcoltunk ki az első félidő végére. A második játékrészben a csapatot felforgattam, de így is magabiztosan tartottuk itthon a három pontot."

• U13 NB-II, 9. forduló

2012. október 13. 9:00 - szombat, Nagykanizsa
    UFC Nagykanizsa - Komlói Bányász SK    10 – 0   (5-0)
    Gólszezők: Tóth-Gábor Kristóf (4),Pál Flórián (2), Kovács Márk, Illés Bálint, Bagó Benedek (2)
    UFC Nagykanizsa1 Gergő Áron (22 Gerencsér Gergő), 13 Bagó Benedek, 9 Németh Kornél, 8 Illés Bálint, 7 Pál Flórián, 14 Szalai Márk (),5 Fadgyas Roland, 12 Szőke Renátó, 4 Szalai Márk (),11 Tóth-Gábor Kristóf, 10 Kovács Márk
    "A fiúk felszabadult,gólerős játékot mutattak nekünk ezen a napon. Jó volt nézni ahogy előjöttek a gyakorlatban az edzésen gyakorolt védekezés- és támadásvezetések."
  • U13 NB-II, 8. forduló

2012. október 6. 13:00 - szombat, Pécs
    PMFC - UFC Nagykanizsa    6 – 0   (3-0)
    UFC Nagykanizsa1 Gergő Áron (22 Németh Balázs), 13 Bagó Benedek, 9 Németh Kornél, 8 Illés Bálint, 7 Pál Flórián (15 Schvarcz Dominik), 14 Dezső Márk (20 Rodek Ákos), 5 Fadgyas Roland, 12 Szőke Renátó, 4 Szalai Márk (16 Horváth Márk István), 11 Tóth-Gábor Kristóf, 6 Varga János (19 Pálfy Patrik)
    "Minden tekintetben  jobb volt szombaton a PMFC

Sajnos nem tudtuk megakadályozni a Pécsiek lehengerlő játékát  .A középpályán rosszul védekeztünk tolódtunk és az ez által nyert üres területeket az ellenfél jól megjátszva állandó veszélyt jelentett. Sokat kell dolgoznunk,hogy kijavítsuk a hibáinkat."

• U13 NB-II, 7. forduló

2012. szeptember 29. 13:00 - szombat, Nagykanizsa
    UFC Nagykanizsa - Kozármisleny    1 – 3   (0-0)
    Gólszerzők: Varga János
    UFC Nagykanizsa1 Gergő Áron (22 Gerencsér Gergő), 13 Bagó Benedek, 9 Németh Kornél, 8 Illés Bálint, 7 Pál Flórián (15 Schvarcz Dominik), 10 Kovács Márk, 5 Fadgyas Roland, 12 Szőke Renátó, 4 Szalai Márk (16 Horváth Márk István), 11 Tóth-Gábor Kristóf, Varga János (19 Pálfy Patrik)
    Edző: Németh Ferenc, Cs. Horváth Gábor
    "Ameddig az erőnkből futotta jobbak voltunk."
    Fizikálisan jóval erősebb ellenfél a mérkőzés végére bedarált minket. De csakis dicséret illeti meg a srácokat hozzáállásukért, játékukért!
  • U13 NB-II, 6. forduló

2012. szeptember 23. 11:00 - vasárnap, Siófok
    Siófoki Bányász SE "B" - UFC Nagykanizsa    2 – 4   (1-4)
    Gólszezők: Varga János, Tóth-Gábor Kristóf (3)
    UFC Nagykanizsa1 Gergő Áron, 13 Bagó Benedek, 9 Németh Kornél, 8 Illés Bálint, 7 Pál Flórián (16 Horváth Márk István), 14 Dezső Márk (18 Kozma Boldizsár), 5 Fadgyas Roland, 12 Szőke Renátó, 4 Szalai Márk (20 Rodek Ákos), 11 Tóth-Gábor Kristóf, 6 Varga János (19 Pálfy Patrik) // Gerencsér Gergő
    Az első játékrészben eldöntöttük a mérkőzést.
    Jó első félidő után,egy kapkodós 35 perc következett. A fiúk fegyelmezettségével nem volt gond, csapat szinten voltunk a megszokottnál gyengébbek, ötlettelenek. Készülünk a rangadóra ahol a srácok megmutathatják, hogy komolyan kell a csapattal számolni a bajnokságban."
  • U13 NB-II, 5. forduló

2012. szeptember 15. 10:00 - szombat, Nagykanizsa
    UFC Nagykanizsa - Dombóvári FE    11 – 0   (6-0)
    Gólszerzők: Tóth-Gábor Kristóf (3), Varga János (2), Szőke Renátó, Bagó Benedek (2), Illés Bálint (2), Páros Tamás
    UFC Nagykanizsa1 Gergő Áron (22 Gerencsér Gergő), 13 Bagó Benedek, 9 Németh Kornél, 8 Illés Bálint, 7 Pál Flórián, 10 Kovács Márk, 5 Fadgyas Roland, 12 Szőke Renátó, 4 Szalai Márk (2 Páros Tamás), 11 Tóth-Gábor Kristóf, 6 Varga János (15 Schvarcz Dominik) / Pálfy Patrik, Dezső Márk
    "Fegyelmezett,helyenként látványos játékkal könnyed győzelem a negyedik fordulóban. A fiúk betartva a taktikai feladatokat, jókedvűen bátran fociztak a mérkőzésen. Öröm volt látni, hogy egyre több gyakorolt elem visszaköszön a pályáról."
  • U13 NB-II, 4. forduló

2012. szeptember 9. 11:00 - vasárnap, Mohács
    Mohácsi TE - UFC Nagykanizsa    2 – 5   (0-1)
    Gólszezők: Tóth-Gábor Kristóf (2), Bagó Benedek, Varga János (2)
    UFC Nagykanizsa1 Gergő Áron (22 Gerencsér Gergő), 13 Bagó Benedek, 9 Németh Kornél, 8 Illés Bálint, 7 Pál Flórián (20 Rodek Ákos), 10 Kovács Márk, 5 Fadgyas Roland, 12 Szőke Renátó (14 Dezső Márk), 4 Szalai Márk (2 Páros Tamás), 11 Tóth-Gábor Kristóf (18 Kozma Boldizsár), 6 Varga János
    "Kiharcolt győzelem
    Irreálisan kis méretű játéktéren, komoly erőveszítések árán, megérdemelt győzelmet arattuk a lelkes vendéglátók ellen. Ezen a meccsen a fiúk megmutatták, hogy van tartásuk, hátrányból  képesek fordítani, motiváltak lenni."
  • U13 NB-II, 3. forduló

2012. szeptember 1. 13:00 - szombat, Nagykanizsa

UFC Nagykanizsa -  Paksi FC    4 – 2   (3-1)

Gólszerzők: Tóth-Gábor Kristóf (2), Varga János, Szalai Márk
    UFC Nagykanizsa1 Gergő Áron (22 Gerencsér Gergő), 13 Bagó Benedek, 9 Németh Kornél, 8 Illés Bálint, 7 Pál Flórián (14 Dezső Márk), 10 Kovács Márk, 5 Fadgyas Roland, 12 Szőke Renátó (19 Pálfy Patrik), 4 Szalai Márk (16 Horváth Márk István), 11 Tóth-Gábor Kristóf, 6 Varga János
    "Győzelem az első hazai mérkőzésen
    Kaposvár után egy hasonló képességű csapattal találkoztunk, a fiúk megmutatták  másik valódi  arcukat. A mérkőzés egyes szakaszaiban már  látszott az edzéseken gyakorolt tudatos védekezés, támadás vezetés, amely párosult néhány jó egyéni teljesítménnyel. Úgy érzem a srácok kezdik megszokni a bajnoki mérkőzések hangulatát, ritmusát."
  • U13 NB-II, 2. forduló

2012. augusztus 25. 10:00 - szombat, Kaposvár
    Kaposvári Rákóczi BFLA - UFC Nagykanizsa    3 – 1   (2-1)
    Gólszerző: Varga János
    UFC Nagykanizsa1 Gergő Áron (22 Muik Gergő), 2 Páros Tamás, 9 Németh Kornél, 8 Illés Bálint (18 Kozma Boldizsár), 7 Pál Flórián, 14 Dezső Márk (19 Pálfy Patrik), 5 Fadgyas Roland, 12 Szőke Renátó, 4 Szalai Márk (16 Horváth Márk István), 11 Tóth-Gábor Kristóf, 6 Varga János
    "Nem sikerült a bemutatkozás.
    A csapat nagy részének ez volt az első bajnoki mérkőzése, amely nem úgy sikerült a két hasonló képességű együttes találkozóján ahogyan elképzeltük. Biztos vagyok benne, hogy az elvégzett munka meg fogja hozni gyümölcsét, mert a gyerekek tisztességesen dolgoznak."